Thursday, 2019-06-27, 6:14 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.at.ua
Total of answers: 238

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum


Rrobaqepësja u soll në ekzistencë nga mallkimi i skajshëm i një gruaje të pafajshme duke u torturuar për vdekje nga një grup vigjilentësh. E etur për gjak, fantazma e shëmtuar sulmon një grup të vogël shokësh të cilët u ngujuan në një ishull ku ajo vdiq. Këta shokë të udhëhequr nga Ali, ishin në kërkim të babait të saj, i cili ishte humbur para disa muaj. Deri sa Ali e kupton se babai i saj ishte një nga ata që e torturuan gruan, miqtë e saj fillojnë të vdesin në mënyrë të tmerrshëm nga rrobaqepësja duke i therur me gjilpërë dhe duke ja qepur gojën dhe sytë. Ali duhet ta ruajë pafajësinë e saj apo të korruptojë veten nga hakmarrja, kur dy vigjilentët e fundit të mbijetuar arrijnë në ishull, të mbyllur në kujtimet e tyre për vdekjen dhe hakmarrjen e rrobaqepëses.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=2CJht0usrxs

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1326260

*Linku tjetër: ZShare | HQStage | AlienUpload | MegaVideo

*Linku për download: MultiUpload

a>
Kerko ne Web

Kalendar
«  June 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio