Thursday, 2019-06-27, 6:14 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Ky film bazohet në një grup special të USA që do të dërgohet në pyllin e Bolivisë në një mision shkatërrimi. Skuadra e përbërë nga Clay, Jensen, Roque, Pooch dhe Cougar do të tradhëtohet nga një armik i fuqishëm i njohur si Max. Të menduar si të vdekuar, grupi do të ketë kohë të bëjë planin e hakmarrjes. Së bashku me ato do të bashkohet Aisha, një vajzë sa e bukur aq edhe misterioze. Të gjithë do të bashkohen me qëllimin e vetëm, të vrasin Max i cili po përpiqet të hapë një luftë botërore.

Titruar nga LiXi Hacker!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0480255

*Linku tjetër:

ZShare ( 1 | 2 ) | HQStage ( 1 | 2 ) | MegaVideo | FlvZ

*Linku për download: Së shpejti…

The Losers 1:

The Losers 2:
Kerko ne Web

Kalendar
«  June 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio