Sunday, 2019-05-19, 10:42 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.at.ua
Total of answers: 238

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 23 » Post Big Brother, banoret kunder Jetimirit!
8:45 PM
Post Big Brother, banoret kunder Jetimirit!
Big Brother Albania www.besniku.tkGjate mbremjes debate pati kryesisht mes disa prej banoreve dhe Jetmirit, fituesit te ketij edicioni. Kika i eshte kundervene duke e akuzuar per lojen e zhvilluar.
 
Pas perfundimit te edicionit te trete te Big Brother, ish-konkurentet jane takuar serish te gjithe bashke per t’u perballur. Kesaj radhe pa tensionet e gares, por me te tjera te tilla te mbartura nga loja dhe bashkejetesa. 

Gjate mbremjes debate pati kryesisht mes disa prej banoreve dhe Jetmirit, fituesit te ketij edicioni. Kika i eshte kundervene duke e akuzuar per lojen e zhvilluar."Realisht ajo qe ka ndodhur gjate ketij edicioni, ka fituar personi qe ka bere lojen me te felliqur gjate ketij edicioni”, tha Kika ne Post Big Brother.Por edhe
 
Domenika sulmoi Jetmirin:"E mban mend sa kile ishe Jetmir dhe sa u bere tek kjo loje?”, ngacmoi Jetmirin banorja finaliste e BB3, Domenika.Ngacmimet dhe sulmet nuk u kursyen as nga Seldi apo Klodi. 

Ne fakt, nje nga argumentet e trajtuara gjate mbremjes ishte edhe ai mbi debatet e shumta qe ka patur brenda shtepise. Fillimisht nje klip me nje permbledhje zenkash e me pas diskutim. Spikati ai mes Klodit dhe Bertines, ku kjo e fundit e akuzoi se merrej me thashetheme, ndersa vete Klodi e konsideroi si te keqe. Debatet ne loje kane qene pasoje edhe ndarjes se banoreve ne grupe. 

Nje tjeter diskutim ka qene ai i Klodit, i cili eshte shprehur pasi pa ka pare klipin e dedikuar atij dhe deklarimit te homoseksualitetit, se dy persona nuk kane patur kurajon te perballen me te. Djali nga Lezha nuk ka permendur emra, por ne fakt shigjetat ishin per Jetmirin dhe Erjonin. 

Ne takimin mes ish-banoreve te shtepise eshte folur edhe per lidhjet e dashurise. Bertina dhe Erjoni jane bashke. Por cka beri pershtypje, ishte se Erjoni ka kuptuar te kete gabuar ne sjelljen e tij brenda shtepise. 

"Kam gabuar ne shume raste aty brenda, ne shume situate. duhet qe deri diku te kisha besuar me shume Bertinen”, tha Erjoni. 

Por jo vetem, ai eshte zemeruar me Olten, per cfare ajo ka deklaruar ne intervista rreth tij. Mjaftoi nje diskutim fare i shkurter per kete dhe te dy shkembyen pershtypjet reciproke. 

Olta u shpre se per te Erioni ishte thjesht nje cope mishi me dy sy. Kjo ngjalli polemiken e Erjonit i cili u kunderpergjigj: Une s’ta them se cfare je, e thote kenga qe te kane bere… 

Cifti Domenika-Seldi. Edhe ata vazhdojne te jene bashke. Por Jetmiri dhe Erjoni nuk besojne ne lidhjen e tyre. Por as Seldi ne ate mes Erjonit dhe Bertines. 

Jane bashke edhe Jetmiri me Rezin, djali nga Vlora ka bere te ditur se lidhja e tyre eshte me impenjative sesa brenda mureve te shtepise. Por Kika eshte mosbesues. 

Nje hapesire e vecante gjate mbremjes i eshte dedikuar fituesit te Big Brother 3, Jetmirit. Nje klip permbledhes te lojes se tij, strategjive per fitoren dhe debatet qe kane pasuar. 

Jetmiri e quajti veten "djalli ne loje”. Ne fakt ai e kishte deklaruar qe ne fillim se do te bente gjithcka per qendruar ne loje, per te fituar vemendjen e te gjitheve dhe sigurisht per te dale fitues prej saj. /t.ch/
Vizitor: 349 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio