Thursday, 2019-06-27, 6:14 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 20 » Miss USA 2010 iu besua Fadil Berishës !
3:32 PM
Miss USA 2010 iu besua Fadil Berishës !
Para 2 ditesh u zhvillua në SHBA, kompeticioni i bukurise, Miss USA 2010, ku u cilësua historike, fitorja e një arabe-amerikaneje, e 24 vjecares, Rima Fakih.
 
Por, ajo që BalkanWeb bën të ditur sot është fakti se fotot e misseve iu besuan pikërisht, fotografit shqiptar me famë botërore, zotit Fadil Berisha. Profesionisti Berisha ka ndjekur gjithë spektaklin dhe ka krijuar setin e fotove të 51 bukurosheve amerikane që përfaqësonin cdo njëra nga një shtet amerikan. 

Mes tyre eshte dhe Mis Michigan, ajo që u kurorëzua Miss USA 2010, Rima Fakih, muslimania qe nuk mohoi te pozonte me rroba gjumi teper seksi mbi nje shtrat. Por, risia në këtë event të rëndësishëm ishte fakti se Fadil Berisha nuk solli vajzat të bukura, koketa e të brishta, por bëri që profilet e tyre të vinin më të nxehta dhe seksi se kurrë më parë. 
Vizitor: 309 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio