Sunday, 2019-05-19, 10:43 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 16 » Jam e zhgënjyer nga juria dhe organizatorët, meritoja çmimin e parë! [Plus Foto dhe Video]
8:09 PM
Jam e zhgënjyer nga juria dhe organizatorët, meritoja çmimin e parë! [Plus Foto dhe Video]
Genta Ismajli e zhgenjyer! www.besniku.tkFlet Genta Ismajli pas mbylljes së finales së "Dancing with the stars. Edhe pse mjaft në formë, Genta Ismajli nuk arriti të fitoj çmimin kryesor tek "Dancing with the stars”. Publiku dëshiroi, por juria ishte ajo që tha fjalën e fundit.Atraksioni vazhdon më fuqishëm. 
Këngë dhe klipe të reja si befasi për fansat, së shpejti pritet promovimi i saj tek publiku turk, ndërsa turin e koncerteve e fillon nga data 15 qershor. Genta Ismajli vjen në një interviste për "Panorama plus”, duke rrëfyer të vërtetat pas mbarimit të spektaklit. 

Si ndjehesh pas mbarimit të spektaklit?Shumë e zhgënjyer, personalisht konsideroj që ishte zhgënjim gjithë kombëtar.Je e zhgënjyer nga juria?Sigurisht se po, edhe atë që nga fillimi. 

Është përfolur me të madhe që Genta Ismaji do fitojë spektaklin "Dancing with the stars”. Si mendon, nga doli ky përfundim?Po, është përfolur për shkak të vlerësimit real të punës dhe talentit tim, mirëpo edhe më shumë është përfolur që Genta Ismajli edhe pse është e pa krahasueshme me të tjerët nuk do të fitojë. 

Genta Ismajli www.besniku.tkDisa thonin që Genta gjithmonë nëpër evenimente ka shkuar për të rrëmbyer çmimin e parë, kuptohet edhe tek ky spektakël, por nuk doli ashtu, pse? 
Genta çdo herë punon me zemër dhe përkushtim, e asnjëherë nuk dyshon për rezultatin. 

Mendon se juria ka qenë e padrejtë ndaj teje? 

Konsideroj që po, mirëpo qetësimin në shpirt tani e kam, pasi juria në përgjithësi nuk u tregua profesionale. 

Po flitej se fituesi i ka pasur punët mirë me jurinë dhe për këtë ka fituar spektaklin, është e vërtetë? Sa ke dëgjuar këto fjalë prapa skene? 

Po, shumë e vërtetë që kam degjuar, por nuk kam besuar që mund të ndodhë një gjë e tillë.
 
 
 
 

Vizitor: 285 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio