Sunday, 2019-05-19, 10:41 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.at.ua
Total of answers: 238

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 25 » Flori duet me këngëtaren bullgare Alisia – [VIDEO]
1:56 PM
Flori duet me këngëtaren bullgare Alisia – [VIDEO]
Flori dhe Alisia www.Dj-Mast3r.TkNjë befasi e rradhës që Flori u servon fansave dhe publikut shqiptar, është dueti i realizuar me këngëtaren bulgare, Alisia. Kënga titullohet "Ne e kraia” që në shqip do të thotë "Nuk është fundi”.
 
Të njejtën këngë në duet Flori dhe Alisia e kanë prezentuar para publikut në Sofje. Më interesante paraqitet teksti i këngës pasi është i përzier në dy gjuhë, Flori këndon shqip kurse Alisia në bulgarisht. 
KUSH ËSHTË ALISIA? 
 
E lindur në Ihtiman, qytet në Bulgari, Alisia karierën e saj muzikore e fillon në vitin 2002 në bashkëpunim me produksionin "Ara Music”. Përveç muzikës, Alisia është e njohur edhe si valltare, ndërkohë popullaritetin më të madh e arinë pas lidhjes së saj me futbollistin bulgar Valeri Bozhinov. Ndërsa për publikun shqiptar ajo është e njohur si një ndër këngëtaret që më së shumti ka kopjuar nga muzika shqipe./ www.Dj-Mast3r.tk/
Vizitor: 546 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio