Sunday, 2019-05-19, 10:42 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.at.ua
Total of answers: 238

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 15 » Fëmijët gjeni nga Ukraina, mahnitin botën!! [Video]
9:05 PM
Fëmijët gjeni nga Ukraina, mahnitin botën!! [Video]
Femijet gjeni ! www.besniku.tkJanë talentët më të mëdhej botërorë për momentin, ndërsa në një të ardhëme të afërtë do të pushtojnë teatrot më të mëdhej të metropoleve. 
 
Dy fëmijë gjeni nga Ukraina kanë habitur botën më numrat e tyre të akrobacive. Ata janë artistë të vërtetë. Vajza quhet Karina dhe ka vetëm 6 vjet dhe ka lindur në qytetin Berdichev. 

Djali quhet Yura dhe është vetëm shtatë (7) vjet dhe vinë poashtu nga qyteti i Bardichevit në Ukrainë. Në 5 minuta ata kanë mahnitur publikun botërorë, ndërsa juria profesionale ka mbetur gojë hapur.Janë talentët më të mëdhej botërorë për momentin, ndërsa në një të ardhëme të afërtë do të pushtojnë teatrot më të mëdhej të metropoleve.Çdo koment tjetër është i tepërt për këto dy voglush gjeni.Shijojeni mjeshtrinë e tyre.Po ashtu jane edhe simpatike me vallezimin e tyre. Videon e kemi te postuar me poshte , postime tjera interesante do te bejme kohe pas kohe.
 

 
Vizitor: 285 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 1
0 Spam
1 Lixi  

Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio