Sunday, 2019-05-19, 10:42 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.at.ua
Total of answers: 238

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 23 » Demi godet ne fyt toreadorin Aparicio! [Video dhe foto exluzive]
8:52 PM
Demi godet ne fyt toreadorin Aparicio! [Video dhe foto exluzive]
Demi godet ne fyt toreadorin! www.dj-mast3r.tk
41 vjecari menjehere pas incidentit eshte cuar ne spital dhe pas gjashte ore nderhyrje kirurgjikale eshte jashte rrezikut per jeten. Nje skene shokuese per 20 mije spektatoret ne arenen e Las Ventas ne Madrid.
 
Nje incident i tmerrshem ne arene: nje dem i ka futur me egersi toreadorit Julio Aparicio, bririn e djathte ne gryke duke ia nxjerre nga goja.41 vjecari menjehere pas incidentit eshte cuar ne spital dhe pas gjashte ore nderhyrje kirurgjikale eshte jashte rrezikut per jeten. 

Nje skene shokuese per 20 mije spektatoret ne arenen e Las Ventas ne Madrid.Toreadori eshte rrezuar paritur dhe eshte gjetur ne toke, kur "Opíparo”, nje dem 530 kilograme, e plagosi rende.Menjehere pas incidentit kane nderhyre toreadoret e tjere qe kane mundur te evitojne demtimin e metejshem te 41 vjecarit. Me poshte keni foto dhe videon shokuese te kesaj ngjarje te pazakoneshme. /www.dj-mast3r.tk/


www.dj-mast3r.tkwww.dj-mast3r.tk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.dj-mast3r.tk
 
 
Vizitor: 648 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio