Saturday, 2018-11-17, 11:25 PM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 16 » Jetmiri eshte konkurrenti fitues i Big Brother Albania 3! [Foto exluzive]
8:10 PM
Jetmiri eshte konkurrenti fitues i Big Brother Albania 3! [Foto exluzive]
Jetmiri Fitues i Big Brother Albania ! www.besniku.tkPas 16 javesh bashkejetese te vezhguar 24 ore ne 24 nga Big Brother, reality show-t i erdhi fundi.Ne mbremjen finale te spektaklit u zbuluan se kush do te jete fituesi i edicionit te trete te Big Brother, i cili e fitoje edhe cmimin e madh prej 10 milion lekesh te reja dhe ai eshte Jetmiri. 

Domenika ishte shpallur finalistja zyrtare e lojes. Jona ka dale e para, pastaj Klodi dhe Erioni, ndersa ne finale per te cilet eshte votuar serish kane qene Jetmiri dhe Domenika. 

Jetmiri eshte shpallur fitues nga votat e publikut shqiptar, ndersa Jetmiri tha se i dashuron te gjithe ata qe e kane votuar per 3 muaj reshte qe te qendroj ne shtepi dhe per ata qe e kane votuar edhe sonte per te qene fitues i Big Brather Albania 3.E para që vjen në studion e BB është Domenika.Ajo është tepër e emocionuar ndaj flet pak. Domenika shprehet se i vjen pak keq, por kjo ishte një lojë dhe tashmë u vendos se cili ishte fituesi. Ajo shkon të takohet me familjarët e saj dhe me Seldin, të cilët duken tepër të mërzitur për humbjen e saj. 

Jetmiri fitues i Big Brother Albania 3 ! www.besniku.tkPara se të hyjë Miri, Arbana pyet banorët se si e shikojnë këtë fitore të tij. Të gjithë shprehen se ishte vendimi i publikut, përvec Rezartës, Erionit dhe Bertinës të cilët janë vërtetë entuziastë për fitoren e tij. 

Në studio mbërrin Jetmiri i cili që pa hyrë ende në studio fillojnë duartrokitjet e gjata e të forta. Sapo hyn, studioja ndryshon pamje dhe pushtohet nga muzika dhe fishekzjarret. Miri duket tepër i lumtur. Arbana i dorëzon cekun me cmimin prej 10 milion lekësh të reja. Miri duket tepër i lumtur e këtë gëzim e ndan menjëherë me familjarët e tij e më pas me miqtë e tij. 
 
 
Dy finalistët e Big Brother, Miri dhe Domenika shkojnë me radhë në shtëpinë e vjetër pasi atje është përgatitur nga një surprizë për ta, klipet me momentet e tyre në këtë shtëpi dhe se si e komentojnë ata qëndrimin e tyre në BB. Më pas, për dy finalistët është rezervuar një tjetër surprizë e vecantë. Ata dalin jasht ku mahniten me fansat që kanë ardhur për ta.
 
Jetmiri Fitues! www.besniku.tkAta i takojnë fansat që brohorasin emrat e tyre si fitues të mundshëm. Eno i fton që edhe ata të nënshkruajnë emrin e tyre në yjet përkatëse që janë krijuar për ta. për dy finalistët ka edhe një tjetër surprizë. Për festën e tyre ka ardhur DJ Tom Boxer e duke kënduar këngën "Morena” kërcejnë të gjithë sëbashku. 

Arbana u thotë se tashmë ata duhet të dinë emrin e fituesit. Të dy qëndrojnë shumë në ankth. Publiku ka vendosur që fitues i këtij edicioni është JETMIRI. Miri lumturohet dhe tepër entuziast brohoret fort. ai mbulohet nga fansat e tij. Entuziazmi dhe gëzimi i Mirit shoqërohet me muzikë dhe fishekzjarre. Miri përshëndet Domenikën dhe Enon. Të dy nisen për në studio, kurse Eno futet në shtëpi për fik
Vizitor: 311 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio