Saturday, 2018-11-17, 11:25 PM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 19 » Ingridi me 'extra' mini !
7:39 PM
Ingridi me 'extra' mini !
Ingridi www.besniku.tkE veshur vërtet ‘fashion’, me një fustan ngjyrë të kuqërremtë, kombinuar me sandale me po të njëjtën ngjyrë, këngëtarja Ingrid Gjoni ka marrë jo pak komplimente gjatë "Javës së Modës në Tiranë”. Por, ama edhe shumë shikime që kanë dashur të zhbirojnë diçka më tej... fustani i saj tejet i shkurtër ka tërhequr sytë e kureshtarëve, siklet të cilin Ingridi e ka ndjerë edhe më shumë kur është ulur në karrigen e saj. Ajo herë pas here shihej duke zgjatur fustanin, i cili ndërsa gjendej ulur, tërhiqej lart. 

E madje, për të mbuluar zonën e kofshëve të dukshme me sy të lirë nga të tjerët, Ingridi ka përdorur syzet dhe portofolin e saj si maskë për to. Ndërkaq, ajo çka bie në sy së fundmi janë edhe disa kilogramë të tepërt që këngëtarja ka marrë. Prandaj e rekomandojmë të nisë dietën dhe t’i rikthehet elegancës së dikurshme. Për sa i përket muzikës, këngëtarja Gjoni sapo ka hedhur në treg albumin e saj të ri, ndërsa është duke përgatitur edhe një këngë me kantautorin Flori Mumajesi, këngë së cilës do t’i realizojë edhe një klip, e që sigurisht do të jetë një nga surprizat e verës të Ingridit për fansat e saj. 
Vizitor: 276 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio