Saturday, 2018-11-17, 11:26 PM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.at.ua
Total of answers: 238

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 21 » Eliza Dushku e 26-ta nder 100 femrat më seksi në Amerikë !
12:07 PM
Eliza Dushku e 26-ta nder 100 femrat më seksi në Amerikë !
Eliza www.besniku.tkRevista amerikane "MAXIM” ka publikuar listën e 100 femrave më seksi në Amerikë, ku aktorja me origjinë shqiptare renditet në një vend tepër të favorshëm në vendin e 26- të duke lënë pas aktoren
 
Hillary Duff, e cila gjendet në pozitën 27, aktoren e mirënjohur Angelina Jolie e cila ndodhet në vendin e 38- të. dhe po ashtu edhe Jessica Alba që në këtë listë bukuroshesh ka zënë vendin e 34- ët. Në këtë listë janë pozicionuar edhe këngëtarja Rihana e cila është në vendin e 6- të dhe tri vendet më të nxehta janë:
 
Në vend të parë është Katy Perry, në vendit e dytë Brooklyn Decker dhe në vendin e tretë Zoe Saldana. Pavarësisht se nuk ka qenë e pozicionuar asnjëherë në vend të parë, Eliza nuk i ka munguar asnjëherë kësaj liste. Kohëve të fundit flitet se aktorja është përzgjedhur për të interpretuar në serinë e ardhshme të filmit shumë të njohur amerikan "Ghost busters 3", përkrah Sigourney Ëeaver, Ana Faris, Bill Murray, Dan Aykroyd etj. 
Vizitor: 299 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio