Saturday, 2018-11-17, 11:27 PM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 16 » Eleminohet Erioni Ne Big Brother Albania 3 !
12:50 PM
Eleminohet Erioni Ne Big Brother Albania 3 !
I eleminuari i  trete i mbremjes finale se Big Brother Albania 3 eshte Erioni. Tashme 2 finalistet jane Jetmiri dhe Domenika. Sondazhi yne favorizon Jetmirin, Shumica e votuesve ne sondazhin tone kan votuar per Jetmirin. Le te shohim se kush do te jete fituesi i 100 milion lekeve te vjetra.
Vizitor: 293 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio