Sunday, 2019-02-24, 3:32 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

s

banlieue_13_ultimatum_poster_1Pas një misioni të suksesshëm kundër bosëve të drogës, kapiteni Damien Tomaso gjindet në shtëpinë e tij me tre kilogram heroinë dhe arrestohet. Ndërkohë një grup të rinjsh filmojnë vrasjen e dy policëve nga ana e agjentëve sekretë kryesuar nga Roland për të fajësuar Lagjen 13 dhe për të filluar një luftë civile. Kjo luftë ka si HACKER BY : LIXI :Dynim shkatërrimin e Lagjes 13 dhe ndërtimin e pallateve dhe godinave të reja. Por 5 kryetarët e bandave, Damien dhe Leito nuk do ta lejojnë këtë gjë.

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1247640

*Linku tjetër: Banlieue 13 – Ultimatuma>
Kerko ne Web

Kalendar
«  February 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio