Thursday, 2019-06-27, 6:14 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.at.ua
Total of answers: 238

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

E gjithë bota është në dijeni të jetës së dyfishtë si superheroi i armatosur Iron Man të bilionerit Tony Start (Robert Downey Jr.) dhe atij i duhet të përballet me presionin e qeverisë, shtypit dhe publikut për të ndarë teknologjinë e tij me ushtrinë. Kundra dëshirës së tij Stark do detyrohet ta ndajë me të tjerët shpikjen e tij për të mposhtur armiq të fuqishëm.

Titruar nga LiXi Deshiran !

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1228705

*Linku tjetër:

ZShare ( 1 | 2 ) | HQStage ( 1 | 2 ) | MegaVideo | FlvZ

*Linku për download: Së shpejti…

Iron Man 2 Pjesa 1:

Iron Man 2 Pjesa 2:


17 Komente...


a>
Kerko ne Web

Kalendar
«  June 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio