Thursday, 2019-06-27, 6:14 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | | Rregjistrou | Hyrje
[ Mesazhe te Reja · Antaret · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Dj MasT3R Forum » Postoni Pezi » Sms Dashurie » sms dashurie (by lixi)
sms dashurie
LixiData: Monday, 2010-05-17, 2:29 PM | Message # 1
Lieutenant
Grup: Administrator
Mesazhet: 52
Reputacion: 1
Statusi: Offline
Kur të vi dita e fundit për mua
Dua të vdes në duart tua
Kur të më shikosh të vdekur
Mos qaj zemër bëhu hekur
Kur të më lëshosh në dhe
Kujto zemër sa u deshtëm ne
Kur të më lëshosh në dhe të ftoft në errësir
Vetëm at'her zemë më thuaj lamtumir.
 
Dj MasT3R Forum » Postoni Pezi » Sms Dashurie » sms dashurie (by lixi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio