Sunday, 2019-05-19, 10:43 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | | Rregjistrou | Hyrje
[ Mesazhe te Reja · Antaret · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Dj MasT3R Forum » Postoni Pezi » Postoni Sms Sexy » sms sexy (lixi)
sms sexy
LixiData: Monday, 2010-05-17, 2:27 PM | Message # 1
Lieutenant
Grup: Administrator
Mesazhet: 52
Reputacion: 1
Statusi: Offline
shum um ka marr malli edhe per nje nat si ajo met pas ngat ishna knqa kurr nuk te kisha lan rehat bre loqka jeme te dua shum ta ha synin..hajde hajde zemer me u qi(sex)po te pres nen qarshi te dua breeeeeeej oh me te pas ngat brejjhhh kukukkukuku qa te kishna bo nuk te kishna lan vend pa te kafshu..
 
LixiData: Monday, 2010-05-17, 2:28 PM | Message # 2
Lieutenant
Grup: Administrator
Mesazhet: 52
Reputacion: 1
Statusi: Offline
kur jetes time i mungonte nje engjell zoti te dergoi ty.kur mendoja se fati me kish lene vetem ai na bashkoi te dy.kur ty te gjeta jeta per mua ndryshoi...dhe mbi te gjitha per ne te dy lumturia filloi.sot nuk mendoj as per engjell as per vetmi se ti engjelli im ne "parajsen dashuri"
 
LixiData: Monday, 2010-05-17, 2:28 PM | Message # 3
Lieutenant
Grup: Administrator
Mesazhet: 52
Reputacion: 1
Statusi: Offline
Të do ai që të thërret në emër
E jo ai që të thotë “Zemër”
Të do ai që të shikon në sy
E jo ai që të thotë “Vdiqa për ty”.
 
Dj MasT3R Forum » Postoni Pezi » Postoni Sms Sexy » sms sexy (lixi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio