Thursday, 2019-06-27, 6:15 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | | Rregjistrou | Hyrje
[ Mesazhe te Reja · Antaret · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Dj MasT3R Forum » Postoni Pezi » Postoni poezi Miqsie » poezi miqesie (miqesie)
poezi miqesie
LixiData: Saturday, 2010-05-15, 8:00 PM | Message # 1
Lieutenant
Grup: Administrator
Mesazhet: 52
Reputacion: 1
Statusi: Offline
do te jet nje kenaqesi
te kem me ty nje miqesi
nje miqesi qe kurr nuk do te vdes
dhe shoku im gjithmon te jesh dhe e njejta gje te jet dhe per ty
qe nje mike si un ne zemer te te hy

Nese do te zbulosh sa do te me marre malli ngri koken lart dhe shiko qiellin. Atje ku do te perfundoje pafundesia e tij,atje do te mbaroj edhe malli qe kam per ty.

Kerkohen syte me te bukur te shekullit 21 konkursi eshte i hapur... i shekullit 20 momentalisht konkursi mbyllet sepse syte me te bukur lexojne kete mesazh.

Shinat e trenit vazhdojne paralelisht per disa mijra km por ne fund kryqezohen dhe gjejne rrugen per te vazhduar ose nje mur qe do ti ndale SI UNE DHE TY.

Te dua shume kur qan te dua shume kur qesh te dua shume kur flet te dua shume sepse ekziston...

Miq gjen ne cdo cep te botes, sa keq qe bota eshte e rrumbullaket!

Isha i merzitur dhe me dhe gezim, isha i lodhur dhe me ke mbajtur....fale teje rilinda serish dhe nuk do te mbaroj kurre se falenderuari zotin qe beri te te njoh.

Nje nga gezimet me te medha te jetes eshte Miqesia dhe nje nga gezimet me te medha te miqesiese eshte te te kesh ty si shoqe!

Kjo SMS eshte plot me dashuri dhe mirekuptim per ate qe ke bere per mua...je nje mikeshe e mrekullueshme...flm booze

 
Dj MasT3R Forum » Postoni Pezi » Postoni poezi Miqsie » poezi miqesie (miqesie)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio