Thursday, 2019-06-27, 6:14 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | | Rregjistrou | Hyrje
[ Mesazhe te Reja · Antaret · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Dj MasT3R Forum » Vipat Shqipetar » Si Ju Duken Vipat Shqipetar » vipat shqipetar (vip)
vipat shqipetar
LixiData: Saturday, 2010-05-15, 7:53 PM | Message # 1
Lieutenant
Grup: Administrator
Mesazhet: 52
Reputacion: 1
Statusi: Offline
shum te mire i kemi vipat tan
 
EmaLiO(BoY)Data: Saturday, 2010-05-22, 0:37 AM | Message # 2
Private
Grup: Administrator
Mesazhet: 16
Reputacion: 0
Statusi: Offline
Thashetheme: Blero me te dashur te re?!

Blero i nderron femrat si mbreti grate

Te pakten keshtu thuhet! Te Galeria Shqiptare jane publikuar disa foto te nje vajze, e quajtur Marigona, ne albumin e Bleros, qe sic thuhet eshte e dashura e re e tij.

A te jete valle e vertete qe Blero eshte i lidhur me nje femer tjeter?!

Me shume foto nga Blero

Vajza e Bleros dhe Teuta Krasniqit quhet Tara
Me kë e ndan shtratin Blero, me Besa Gashin apo Sabrie Idrizajn?

 
EmaLiO(BoY)Data: Saturday, 2010-05-22, 0:41 AM | Message # 3
Private
Grup: Administrator
Mesazhet: 16
Reputacion: 0
Statusi: Offline
Zajmina lakuriq, në shesh xhirim më seksi se kurrë

Një këngë e punuar nga Elgit Doda me tekst të Big Bastës, e titulluar “Problem” do të vijë së shpejti nëpër ekranet muzikore e kënduar nga Zajmina Vasjari. Këngëtarja ka mbaruar edhe xhirimet e klipit të realizuar nga “Max Production”, dhe këto ditë pritet përfundimi dhe lançimi në televizion. Teksti i këngës ka të bëjë me një “dashuri”, kur femra i jep një rast tjetër djaloshit, por në një mënyrë edhe nuk e ofron nga vetja. Fotot nga sheshi i xhirimit të cilat i publikojmë, tregojnë që do të jetë një klip shumë i nxehtë, si shumë klipe të tjera të Zajminës. Përveç klipit të ri, këngëtarja këtë vit është konkurente edhe te festivali “Çelësi muzikor”, që mbahet në Kosovë. Kënga me të cilën Zajmina konkuron atje titullohet “Me sy të penduar”, dhe është ritmike në stilin e saj. Me këtë këngë ajo është kualifikuar edhe në finalen e këtij festivali dhe pritet të rrëmbejë ndonjë çmim të rëndësishëm. Panorama PLUS

 
Dj MasT3R Forum » Vipat Shqipetar » Si Ju Duken Vipat Shqipetar » vipat shqipetar (vip)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio