Thursday, 2019-06-27, 6:15 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | | Rregjistrou | Hyrje
[ Mesazhe te Reja · Antaret · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Dj MasT3R Forum » Postoni Pezi » Letra Dashurie » lixi (lixi)
lixi
LixiData: Monday, 2010-05-17, 2:33 PM | Message # 1
Lieutenant
Grup: Administrator
Mesazhet: 52
Reputacion: 1
Statusi: Offline
shum mir fillimi..po me von e kuptova se ti ne gjak e kishe tradhtin.te doja me thoshe se me doje,ku mbeten ato fjal ku mbet besa qe ma dhaje ku mbeti dashuria qe e ndertuam ne 2.athu vetem enderr ishte pse me lendove kur e dije se te doja me shpirt,pse ma ktheve shpinen dhe ne mes le vetem lot dhe vujtje.un te dua jeta dhe vdekja per mu kan vetem 1 emer e aj emer asht emri ytt.nese 1 dit do ti takoj tjeterit dije se zemra do te takoj vetem ty,edhe pse mki lendu nshpirt prap ti fali krejt vetem me mu kthy vetem ty afer met pas vetem zanin tand me ni sen tjeter skerkoj pej ksaj bote..po kot ti ket knaqsi ja fal tjetres asaj qe se meriton..ajo nuk tdo qellimi i saj asht veq knaqsia pse se kupton se jam e vetmja qe tdu pa interes jam e vetmja qe pos teje se sho askend tjeter.qfar jete asht kjo kur afer teje nuk asht personi qe se do e me tjetrin rrin veq per sy e faqe kur tjetrin e puth e per tjetrin mendon,kur tjetrin e ki n'krah e menja tshkon te aj..qfar fatii asht ky pse Zoti sna bashkon kur duhemi pse se largon urrejtjen e tna lidh bashk pergjithmon...ndimom o Zotttt smile smile
 
EmaLiO(BoY)Data: Tuesday, 2010-05-18, 0:09 AM | Message # 2
Private
Grup: Administrator
Mesazhet: 16
Reputacion: 0
Statusi: Offline
cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry
 
Dj MasT3R Forum » Postoni Pezi » Letra Dashurie » lixi (lixi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio