Tuesday, 2024-04-23, 5:00 PM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | | Rregjistrou | Hyrje
[ Mesazhe te Reja · Antaret · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Dj MasT3R Forum » Postoni Pezi » Histori Te Nxeta » histori te nxeta (:D)
histori te nxeta
LixiData: Monday, 2010-05-17, 2:30 PM | Message # 1
Lieutenant
Grup: Administrator
Mesazhet: 52
Reputacion: 1
Statusi: Offline
ju pershendes te gjithve une dua tuj tregoj nje gje qe me ka ndodh mua une e njoftova me nje djal ne net e nuk kishke dit as nat qe nuk flisja me ta edhe vendosa mu taku me ta edhe u takova me ta aq shum qe kisha fol me ta ne net e ne telefon kur u takova mu doke qe e nifsha moti me vike marre shum nejse e kaluam nje dit shum te mir por nuk me puthi o edhe pse as vet nuk dojsha puthje ne takim te par por ju lutsha zotit qe te me puth por nuk me puthi edhe takimin e dyt kur dulem u ulem te nje park shum te bukur edhe mu afru ngat e mi lemojke floket e ma kapi doren e me puthi o sun e pershkruj sa kisha ndjenja edhe at dit sen nuk ndodhi edhe ne takimin e tret u takuam ne banes te tezakit te ati edhe si jem hy mrena me kapi ne kra me qoj ne dhom te fjetjes aty me leshoj ne kervet e i mesheli perdet e terroj e erdh e me ra afer meje e me puthi e me preke ne trup e ja filloj mem desh une i thash jo ai nuk me kqyrke as shka poj tham ma deshi bluzen e me puthke ai u nze shum e puthjet e tina u bojshin ma te nzeta e pi heki edhe jelekt prap i thash mos e tepro se nuk bon ai nuk folke hiq por me puthke ne gji e me lidhatojke kisha ndjenja edhe une shum por une e para nuk dojsha qe kaq shpejt te kem mardhonje nermesveti pa u njoftu mir edhe pse isha shum e dashuume ne ta por ai ja filloj edhe memi desh pantollat une ja heka doren e i thash jo se i kam perjodet apo dit si thojn edhe ai me tha shka jon ato ja spjegova se gjdo femen 4 dit ne mujt derdh gjak edhe me tha kurr nuk pakna ni edhe nuk me besoj edhe me deshi me i pa me sy te vet edhe menova se po ndalet por ai shum ishte i nzet edhe ja filloj te me prek me dor posht kisha shum lezet por prap ja heka doren edhe u qova e dola jasht por tani nuk mu pritke me taku prap sa her menojsha si me ka puthur si me ka prek kisha ndjenja e nuk mu pritke mu taku perseri heren tjeter u takum ne gjytet e me hypi ne kerr e shum te nje park ku nuk na shike as kush edhe aty ja nisi te me puth e te mi ledhaton gjinjet e ja nisi edhe posht te me prek edhe aty kisha lezet shum te madh ai kur u nzeke me hajke edhe me dhom ne gjinje edhe kisha dhimt se e hupke kuntrrollen por sun e pershkruj me fjal shum kisha lezet edhe sen ma shum nuk ndodhi tani prap nje dit tjeter erdh e me murr e shkum ne banes te tezakit tina se tezaki nuk ishte aty edhe kur shkum nuk me a hiq mu ul meniher me kapi e me qoj ne dhom te fjetjes edhe aty pe puthi e me lidhatoj e me deshi bluzen e mi heki jelekt e i shtike ne goj qit e mi thithke edhe mi deshi pantolat edhe ja nisi mem puth te posht edhe kur shkoj posht ja nisi let me guh mem lipi me besoni bertitsha prej lezeti sa ma shum qe bertitsha ai ma shum me lepike me gu posht edhe me tha qe une te qona e tja heki pantollat ati edhe ja heka edhe me shtrini prap edhe me ra permi mu edhe ja nisi te me puth e te me ledhaton prap edhe kur e shtini ishte nje djenje shum e mir at dit kater her kem pas mardhonje pa nderpre ishte se silen her ma knaqsi tash jem bashk presim fejesen e qe te kem shum dit te lumura ne ket jet .
 
Dj MasT3R Forum » Postoni Pezi » Histori Te Nxeta » histori te nxeta (:D)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024 Dj-MasT3R.TK 

Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio