Sunday, 2019-05-19, 10:43 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne ForumNoizy perplaset me arme! www.dj-mast3r.tkFar west”, mund të quhet përplasja me armë mes dy grupeve, njërit të quajtur OTR dhe një tjetri rival me ta TBA.
 
Ngjarja në kryeqytet në sheshin pranë Pallatit të Kongreseve, përpara nisjes së një fetivali të organizuar nga një kompani private, ndërsa plumbat, u drejtuan për nga pjesëtarët e njërit prej grupeve rivale, nuk u hezitua që të drejtohen edhe për nga uniformat e policisë. 
 
Këta të fundit madje shkëmbyen ... Read more »
Vizitor: 981 | Postoi by: Lixi | Data: 2010-05-26 | Komento (0)

Sabri Fejzullahu www.dj-mast3r.tkKëngëtari i mirë njohur kosovar, Sabri Fejzullahu, është bastisur të hënën në mënyrë të hollësishme ngadoganierët e EULEX-it në Aeroportin e Prishtinës, me të arritur nga Cyrihu ku kishte mbajtur disa koncerte. 

Lajmin për këtë kontroll të detajuar të ish-deputetit të PDK-së, e konfirmoi për Klan Kosova, kolegu i tij nga estrada, Afrim Muqiqi.
 
Sipas këtij të fundit, që të dy ishin veçuar nga udhëtarët e tjerë të zakonshëm dhe pas kontrollit më të kujdesshëm, Fejzullahu ishte futur në një dhomë të veçantë për bastisje.Muqiqi, ka ... Read more »
Vizitor: 765 | Postoi by: Lixi | Data: 2010-05-26 | Komento (0)

Adrian Gaxha www.Dj-Mast3r.tk"Kam filluar të këndoj ilahi, për herë të parë mora pjesë në koncertin e madh që u mbajt para një jave këtu në Shkup”, thekson këngëtari. "Ka qenë shumë interesante se askush nuk besonte që do të mar pjesë, kishte ovacione kur më panë në skenë. Ftesa më është bërë direkt nga organizatorët turk”, tregon Adriani
 
Disa javë më herët treguam se këngëtari Adrian Gaxha është duke pregaditur një këngë të re të titulluar "Fundin tek unë e ke” të cilës i realizon edhe një klip shumë të nxehtë për sezonin veror. Ndërkohë që kërkojmë ndjesë për shkak të një gabimi ... Read more »
Vizitor: 1153 | Postoi by: Lixi | Data: 2010-05-25 | Komento (0)

Flori dhe Alisia www.Dj-Mast3r.TkNjë befasi e rradhës që Flori u servon fansave dhe publikut shqiptar, është dueti i realizuar me këngëtaren bulgare, Alisia. Kënga titullohet "Ne e kraia” që në shqip do të thotë "Nuk është fundi”.
 
Të njejtën këngë në duet Flori dhe Alisia e kanë prezentuar para publikut në Sofje. Më interesante paraqitet teksti i këngës pasi është i përzier në dy gjuhë, Flori këndon shqip kurse Alisia në bulgarisht. 
KUSH ËSHTË ALISIA? 
 
Vizitor: 546 | Postoi by: Lixi | Data: 2010-05-25 | Komento (0)

Bubulina Krasniqi www.Dj-mast3r.TkDy këngë, njëra prej tyre me videoklip, janë të rejat që është munduar t’i sjellë para publikut këngëtarja, Bubulina Krasniqi. Këto dy këngë vijnë pas një kohe të gjatë që kur ajo nxori këngët e saj të fundit "Ëndrra ime” dhe "Nën kontroll”.
 
Njëkohësisht, Bubulina po punon edhe për albumin e saj të parë. Mësojmë se këngëtarja është dyfish e dashuruar. Përveç të dashurit të saj, që e do shumë, është e dashuruar edhe pas gardërobës. 
Ndonëse ende bën pjesë tek këngëtaret që posa ka ni ... Read more »
Vizitor: 505 | Postoi by: Lixi | Data: 2010-05-25 | Komento (0)

Eneda Tarifa ! www.Dj-Mast3r.tkMbremja u zhvillua ne nje atmosfere elektrizuese ne sallen e Pallatit te Kongreseve, ku publiku nuk reshti se mbeshteturi te preferuarit e tij. Nen drejtimin energjik te Ledion Licos dhe Albana Osmanit, festivali mbylli siparin e tij, por kenget e prezantuara ne kete
 
edicion pa diskutim qe do te vazhdojne te jene te preferuarat tuaja edhe per shume kohe, ndersa do te mund t'i shijoni ne ekranet e televizioneve muzikore dhe ne valet e radiove.
 
Vizitor: 477 | Postoi by: Lixi | Data: 2010-05-25 | Komento (0)

Hakiu i Big Brother! www.besniku.tkDo të donte të përfundonte ndryshe, por, shpesh gjërat nuk shkojnë ashtu siç i mendon. Hakiu i "Big Brother” ka dalë me shije të hidhur nga ky realiti-shou edhe pse e quan si një nga eksperiencat e tij më të bukura, të cilën do ta mbajë mend gjatë.
 
Sigurisht që i ka mësuar shumë gjëra kjo provojë, "më mësoi se duhet të kesh karakter të fortë, të jesh i duruar, të plotësosh vlera njerëzore e të mos shitesh, fiton shumë më shumë se sa një tufë të vogël me para”, shprehet Hakiu.
Vizitor: 478 | Postoi by: Lixi | Data: 2010-05-25 | Komento (0)

TOP vendet turistike! wWw.Dj-Mast3r.tkKa shumë vende që ofrojnë për turistët komoditet dhe argëtim, me çmime të favorshme. 2010-a do të jetë një vit i mbarë për të gjitha ato vende që do të zbatojnë projekte turistike. Më poshtë po rendisim 10 destinacionet që pritet të tërheqin më shumë vizitorë 
 
Kolumbia 
Është në vendin e parë të destinacioneve. E njohur si qendra e karteleve të kokainës të Amerikës së Jugut, tashmë ka ndryshuar. Kryeqyteti, Bogotá, ka shumë gjëra me të cilat tërheq vizitorët, nga ... Read more »
Vizitor: 546 | Postoi by: Lixi | Data: 2010-05-24 | Komento (0)

Lorik Cana ne Arsenal!? www.besniku.tkAventura e Lorik Canes te Sanderlendi mund te perfundoje vetem pas nje sezoni. Kjo, per shkak se mesfushori shqiptar ka shanse te medha qe gjate merkatos se veres te transferohet te nje prej klubeve me te medha ne Angli: Arsenali. 
 
Paraqitjet e shkelqyera te 27-vjeçarit me "macet e zeza” gjate sezonit qe sapo perfundoi, kane bere qe trajneri Arsen Venger te interesohet serish per sherbimet e tij. Aktivizimi ne "Stadiumin e Drites” ishte nje prove te cilen Cana e kaloi me sukses dhe tashme ai ka shansin te ... Read more »
Vizitor: 490 | Postoi by: Lixi | Data: 2010-05-23 | Komento (0)

Demi godet ne fyt toreadorin! www.dj-mast3r.tk
41 vjecari menjehere pas incidentit eshte cuar ne spital dhe pas gjashte ore nderhyrje kirurgjikale eshte jashte rrezikut per jeten. Nje skene shokuese per 20 mije spektatoret ne arenen e Las Ventas ne Madrid.
 
Nje incident i tmerrshem ne arene: nje dem i ka futur me egersi toreadorit Julio Aparicio, bririn e djathte ne gryke duke ia nxjerre nga goja.41 vjecari menjehere pas incidentit eshte cuar ne spital dhe pas gjashte ore nderhyrje kirurgjikale eshte jashte rrezikut per jeten. 

Nje skene shokuese per 20 mije spektator ... Read more »
Vizitor: 648 | Postoi by: Lixi | Data: 2010-05-23 | Komento (0)

1 2 3 4 5 »
Shpërndaje
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2019 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio