Wednesday, 2018-10-24, 7:11 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 18 » Vera e Elvana Gjatës !
2:35 PM
Vera e Elvana Gjatës !

Elvana www.besniku.tk

Ka lënë gjurmë me çdo këngë e klip të sajin…
Të njëjtën gjë kërkon të bëjë edhe këtë verë. 
Këngëtarja e suksesshme, Elvana Gjata, është në fazën
përfundimtare të realizimit të klipit të saj më të ri. 
Nën tingujt e të talentuarit, Flori Mumajesi, Elvana do të sjellë
këtë vit një risi në tregun muzikor shqiptar. 
Janë dy këngë të konceptuara si një e vetme dhe si për të
mos mjaftuar vetëm kjo klipi është ndërtuar si një film me
metrazh të shkurtër. 
Klipi është xhiruar në hidrocentralin e Fierzës dhe skenat e
tij janë shumë më shumë sesa thjesht fantastike. 
Tani s’na mbetet gjë tjetër veçse të presim bumin e rradhës
që edhe këtë herë do të mbajë emrin e Elvana Gjatës…
Vizitor: 296 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio