Wednesday, 2018-10-24, 7:11 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 20 » Sa here në vit mendojnë për seksin meshkujt?
3:56 PM
Sa here në vit mendojnë për seksin meshkujt?
Në krahasim me meshkujt femrat mendojnë për seksin vetëm 5 herë në ditë-në total 1825 herë në vit.
Por nga mendimi në veprim, rezultatet ndryshojnë.
Në realitet meshkujt kryejnë rreth 2 herë në javë kontakt erotik,
ose 104 herë në vit.

Në studimin e bërë morën që pjesë 3000 persona, gjithashtu rezultoi se edhe pse diferenca midis të menduarit dhe të
kryerit ishte e konsiderueshme, tre të katërtat e meshkujve ishin të kënaqur me numrin e kryerjes së kontaktit erotik.

Por 58% e femrave pohuan të njëjtën gjë.43% e cifteve pohuan se meshkujt ishin ata që bënin hapin e parë.

Gjithashtu studjuesit treguan se një në 3 djem , mendonin se mënyra më e mirë për të kënaqur një femër është, një darkë
romantike , e ndjekur nga një masayh relaksues.
Kurse femrave do tju pëlqente më shumë të dëgjonin muzikë romantike ose ti gatuanin partnerit të tyre gjellën e tij të preferuar
dhe pastaj të përfundonin në shtrat..
Vizitor: 296 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio