Saturday, 2018-11-17, 11:26 PM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 16 » Mberrin finalja e big brother.
1:05 PM
Mberrin finalja e big brother.
Pas 16 javesh bashkejetese te vezhguar 24 ore ne 24 nga Big Brother, reality show-t po i vjen fundit.

Sot, ne mbremjen finale te spektaklit do te zbulohet se kush do te jete fituesi i edicionit te trete te Big Brother, i cili do te fitoje edhe cmimin e madh prej 10 milion lekesh te reja. 

Deri me tani, Domenika eshte shpallur finalistja zyrtare e lojes. Nderkohe pritet te zbulohen se kush do te jene te tjeret, pas eliminimit te njerit prej konkurenteve ndermjet Jetmirit, Erjonit, Eridiones dhe Klodianit.Procedura e votimit per nxjerrjen nga shtepia te banorit, eshte njesoj si ajo e kryer gjate javeve te kaluara. Mbremja e spektaklit te sotem do te jete me e gjate se te shtunat e meparshme dhe do te ofroje surpriza spektakolare.

Vizitor: 253 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio