Saturday, 2018-11-17, 11:26 PM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.at.ua
Total of answers: 238

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 23 » Majlinda Krasniqi: “Ëndëroj të bëhem aktore”! [Plus Foto exluzive]
8:44 PM
Majlinda Krasniqi: “Ëndëroj të bëhem aktore”! [Plus Foto exluzive]
Majlinda Krasniqi www.besniku.tkSpektakli "Shpija e Kosovës” realizoi dëshirën e shumë të rinjëve për t’u bërë të njohur. Njëra ndër ta është edhe prishtinasja Majlinda Krasniqi. Ajo jeton në Prishtinë dhe është 20 vjeçare.
 
Është shumë komunikuese, në tetor pritet të fillojë studimet, ndërsa ëndër e saj është aktrimi. Në një intervistë për Yllpress, rrëfehet banorja e "Shpija e Kosovës”, Majlinda Krasniqi…
 
Më thuaj gjithçka për veten tënde? 
Jam Majlinda Krasniqi, 22 vjeçare, jetoj në Prishtinë, kam mbaruar shkollën e mesme në drejtimin – PTK, që dmth POST TELEKOMI I KOSOVËS, në tetor pres të filloj studimet... 

Pse vendoset të merni pjesë në Shpija e Kosovës? Duke qenë e pasionuar pasi që shijoja shumë reality show të tillë, vendosa të mar pjesë në të dhe ta provoj veten time në një ambient të mbullur 24 orë, vetë fakti që dola shpejt tregoi se sa mundem të përballoj një ambient të mbyllur larg njerëzve të mi. 

Majlinda Krasniqi www.besniku.tkCfarë do të mbani mend dhe cfarë përfituat nga ky reality show? 

Do të mbaj mend shumë gjatë me shumë dashuri..Eksperiencën më të veçantë të jetës sime dhe normalisht që fitova famë, dhe shumë njerëz që më dhurojnë dashuri. 

 
Si është raporti i juaj me ish konkurentët te Shpija e Kosovës? 

Raporti një "Tung” është me të gjithë...ndërsa personat më të dashur dhe që i mbaj për zemër janë: Sasa, Beni, Armendi, Ziko dhe Ganja. 

 
Të pëlqen të jesh në qendër të vëmendjes? 

Por vetëm për gjëra të mira 

 
 
 
 
 
 
 
Majlinda Krasniqi www.besniku.tkA jeni e dashuruar dhe cfarë është dashuria për ju? 

PO...dhe ajo për mua është frymëzimi për jetë. 

Si duhet të duket ” Prinici I Kaltër” për ju? 

I sinqertë, i mençur, dhe i respektueshëm. 

Cila është ëndra juaj në jetë? 

Të bëhem aktore
 
Cili është hobi juaj dhe me cfarë mereni në kohën e lirë? 

Hobi im aktrimi...merem dhe me palestër. 

Na e përshkruaj një dite te zakonshme të Majllindes në Prishtinë? 

Zgjohem në orën 12-13, bëj punë shtepiake, dal për kafe, në palestër dhe lexoj.

A mund ta konsiderosh veten seksi? Ose..? 

POOO 

Cila është veshja juaj e preferuar për një mbrëmje? 

Varësisht vendit ku shkoj, por në përgjithësi e dua thjeshtësinë. 

Mesazhi i juaj për lexuesit:

Ju falemnderit juve...dhe përshëndetje për të gjithë lexuesit..mesazhi im është dashuri sa më shumë në jetë..tradhëti sa më pak, pasi kjo është bërë përditshmëri tek ne, (qesh).

Vizitor: 316 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio