Wednesday, 2018-10-24, 7:11 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.at.ua
Total of answers: 238

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 18 » Lori: Pa pasur të dashur është dashur të them se kam !
2:35 PM
Lori: Pa pasur të dashur është dashur të them se kam !
Lori www.dj-mast3r.tkLoreta Kaçka-Lori në një intervistë për "Kosova Sot” ka thënë se ende nuk ka një lidhje dhe se nuk do ta mbante të fshehtë po të kishte të dashur. 
"E di që lexuesit janë kureshtarë të dinë për privatësinë time, por ju them të drejtën se ende jam beqare. 
 
Kam pasur shumë trysni nga disa media për të folur më shumë rreth jetës private, mbase më kanë shtyrë që të them se kam të dashur pa pasur fare, vetëm që t’i largoj nga koka, ngase njerëzit te ne e shohim më shumë jetën e njërit se sa jetën e tyre apo karrierën. 
Andaj pa pasur të dashur është dashur të them se kam. Po të kisha nuk do ta mbaja të fshehur”, ka thënë Lori. 
 
Për më shumë, këngëtarja ka bërë të ditur se është në përgatitje të dy këngëve të reja që pritet t’i publikojë këto muaj, ndërsa ka thënë se këto këngë do të jenë befasi për fansat e saj.
Vizitor: 300 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio