Wednesday, 2018-10-24, 7:12 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 16 » Jetmiri fiton Big Brother Albania 3 !
12:51 PM
Jetmiri fiton Big Brother Albania 3 !
Jetmiri eshte fituesi i edicionit te trete te Big Brother Albania. Ashtu sic ishte parashikuar edhe nga sondazhi yne, Jetmiri eshte fituesi i ketij edicioni. Qendroni ne kontakt te vazhdueshme me websitin tone, do t’ju shoqerojme ne cdo kohe me te rejat me te fundit nga Big Brother Albania 3 dhe ish banoret e tij. Faleminderit qe qendruat besnik te websitit me te madh te fansave te Big Brother Albania ne Shqiperi. Stafi yne do te vazhdoje t’iu perkushtohet juve dhe te gjitha edicioneve te Big Brother Albania qe do te vijne.
Vizitor: 278 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio