Wednesday, 2018-10-24, 7:12 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 17 » Flori, i dyti më i miri i Ballkanit ! [ Video ]
5:25 PM
Flori, i dyti më i miri i Ballkanit ! [ Video ]
Flori ! www.besniku.tkPop këngëtari nga Shqipëria, Flori, është renditur i dyti në natën e madhe të ndarjes së shpërblimeve, "Balkanika Music Awards”, me këngën e tij "PlayBack”, duke shkaktuar dhe befasinë e kompeticionit. 
 
Një ngjarje që u përcoll me një sistem të ngjashëm sikurse të "Eurovision Song Contest”, zgjodhi për fitues, Serbinë, me këngën "Ljubavi”, të Zeljko Joksimovic. 
 
Shqipëria ishte befasia e mbrëmjes, pasi që la në pozitën e tretë Rumaninë që përfaqësohej nga "Akcent” me hitin ndërkombëtar "That’s My Name”.Në shpërndarjen e çmimeve tjera, dominuan kryesisht sllavët e Ballkanit, me këngëtarin Zeljko Joksimovic, që pos çmimit kryesor fitoi dhe çmimin si këngëtari më i mirë mashkull për vitin 2009. Në fund të mbrëmjes, Ana Visi u nderua me çmim të veçantë për kontribut mbi promovimin e muzikës ballkanase në rrafshin ndërkombëtar. /                                         wWw.Dj-MasT3R.Tk
 

Vizitor: 294 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio