Saturday, 2018-11-17, 11:25 PM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.at.ua
Total of answers: 238

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 15 » Fillojne përgatitjet për finalen!!
9:03 PM
Fillojne përgatitjet për finalen!!
Big Brother Albania Live ne www.besniku.tk !!Pas festimit ë ditëlindjes së Jonës dhe bisedave të ndryshme, banorët fillojnë të merren përsëri me sistemimet e fundit, përpara se të largohen nga shtëpia.
 
Ata tashmë mendojnë se cila do të jetë veshja e tyre gjatë spektaklit të fundit të BB3. ata teksa provojnë rrobat që do të veshin komentojnë njëri-tjetrin se si mund të duken dhe japin ide për t’u veshur sa më bukur dhe sipas mënyrës së gjithësecilit. 
 
Ora kalon dhe e gjithë aventura e tyre po mbaron. Banorët në pritje të finales së madhe herë pas here diskutojnë se si do të jetë jeta e tyre jashtë shtëpisë dhe si do të ketë qënë për banorët që janë eleminuar gjatë çdo fundjave. Ndër të tjera ata edhe argëtohen.
 
Kështu dalin në oborr dhe për disa minuta me radhë lujnë volejboll. Ejani shikoni sonte Spektaklin ndoshta te parafundit sepse do te jete shume interesante
Vizitor: 244 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio