Wednesday, 2018-10-24, 7:11 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 21 » Dafina prinë në Video Fest 2010 .!
12:08 PM
Dafina prinë në Video Fest 2010 .!
Dafina www.besniku.tkVideoklipi më i nominuar është ai i Dafina Zeqirit "Amazing girl”, me gjithsej shtatë nominime, përfshirë edhe nominimin për video spotin më të mirë në konkurrencën e femrave dhe atë për video spotin më të mirë. 
 
Është publikuar lista me emrat e të nominuarve për Video festin muzikor 2010, ku do të vlerësohen videoklipet më të mira në 16 kategori. 
Videoklipi më i nominuar është ai i Dafina Zeqirit "Amazing girl”, me gjithsej shtatë nominime, përfshirë edhe nominimin për video spotin më të mirë në konkurrencën e femrave dhe atë për video spotin më të mirë. 
Këngëtarja e dytë për nga nominimet është Nora Istrefi me pesë nominime. 
Në mesin e të nominuarve janë edhe Adelina Ismajli për videon "Trialb”, Eliza Hoxha me "Dëshpërimi”, Dj Blunt ft Real 1 – ”Biznis”, Kthjellu ft. Flori me "S’të fal” etj.Është caktuar mbrëmja e 31 majit për të zbuluar emrat e fituesve të sivjetmë.
Vizitor: 313 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio