Wednesday, 2018-10-24, 7:12 AM
Rregjistruar Si Guest | Group "Anetar"Mirsevini Guest | RSS
 
wWw.Dj-MasT3R.Tk 
Faqa Kryesore | Rregjistrou | Hyrje

Main Menu


Tv Live


Filma Live


Poezi Te NdryshmeVoto Web
Dj-MasT3R.TK
Total of answers: 153

Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Futu Ne Forum

Kryesore » 2010 » May » 26 » Artisti Sabri Fejzullahu bastiset në aeroport nga EULEX-i
5:29 PM
Artisti Sabri Fejzullahu bastiset në aeroport nga EULEX-i
Sabri Fejzullahu www.dj-mast3r.tkKëngëtari i mirë njohur kosovar, Sabri Fejzullahu, është bastisur të hënën në mënyrë të hollësishme ngadoganierët e EULEX-it në Aeroportin e Prishtinës, me të arritur nga Cyrihu ku kishte mbajtur disa koncerte. 

Lajmin për këtë kontroll të detajuar të ish-deputetit të PDK-së, e konfirmoi për Klan Kosova, kolegu i tij nga estrada, Afrim Muqiqi.
 
Sipas këtij të fundit, që të dy ishin veçuar nga udhëtarët e tjerë të zakonshëm dhe pas kontrollit më të kujdesshëm, Fejzullahu ishte futur në një dhomë të veçantë për bastisje.Muqiqi, ka mohuar të jetë në dijeni për arsyet e këtij kontrolli të posaçëm, ndërsa Klan Kosova e pati të pamundur të kontaktoj edhe Fejzullahun.Ndryshe ky kontroll, ndodh pak ditë pas aksionit të EULEX-it për inspektimin e bagazhit të kryeministrit,Hashim Thaçi dhe katër ministrave para udhëtimit të tyre për në Turqi. Dyshime per Sabri Fejzullahun ka edhe me perpara , nen dyshimin se ai ka bartur disa miliona euro te ministrit Fatmir Limaj jashte vendit./www.dj-mast3r.tk
Vizitor: 712 | Postoi by: Lixi | Vlerësim: 0.0/0
Te gjitha Komentet: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund te shtoni komente.
[ Rregjistrohu | Hyrje ]
Kerko ne Web

Kalendar
«  May 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Arkivi Hyrje

Partneret

  • wWw.AlbShijOje.it.gg


  • Copyright MyCorp © 2018 Dj-MasT3R.TK 

    Create a free website with uCoz1 LiXi |2 Emalio